هایفو چگونه انجام میشود و با مزایای هایفوتراپی آشنا شویم

بهترین مراکز هایفوتراپی

نوعی روش جوانسازی و یا لایه برداری است که از نوع شیمیایی می باشد این روش جوانسازی پوست بسیار محبوب است و علت آن هم این است که این کار در نتیجه باعث جوانسازی می‌شود بدون اینکه جراحی در کار باشد .

اما در ادامه قصد داریم توضیحاتی در مورد چگونگی انجام هایفوتراپی بدهیم و بهترین مرکز هایفوتراپی تهران را برایتان معرفی کنیم .

شخص بر روی صندلی نشسته و تقریبا یک ساعت شاید هم کمتر از یک ساعت دسته دستگاه مخصوص هایپو را همچون سونوگرافی معمولی به آرامی روی پوست صورت در جهت های خاص بر روی صورت مراجعه کننده قرار میگیرد .

جالب اینجا است که به محض تمام شدن کار پزشک بر روی صورت مراجعه کننده ، مراجعه کننده تغییرات را در همان لحظه احساس میکند . و در این روش کلاژن های جدید ساخته میشود و همانطور که گفتیم چون جراحی صورتی نمیگیرد هیچ نیازی به بیهوشی و بی کسی ندارد .

مزایای هایفو

در ادامه قصد داریم تعدادی از مزایای هایفو را نام ببریم که شما با اطمینان خاطر مراجعه نمایید و از زیبایی های خود لذت ببرید .

فقط در یک جلسه انجام میشود و آن یک جلسه هم یک ساعت یا کمتر می باشد .

نتایج آن بسیار ماندگار و در عین حال آسان است و نیازی به بستری ندارد هیچ عوارض و خطر آنچنانی ندارد زیرا از هیچ نوع اشعه یا جراحی استفاده نمیشود و هیچ عوارض پوستی همچون لکه و زخم ایجاد نمیکند .

و برای انجام هایقو سن خاصی لازم نیست بلکه با توجه به نظر شخص ودکتر شما تصمیم می‌گیرید که آیا هایفو را انجام دهید یا نه ؟ ولی درکل هم جوانان هم افراد مسن می‌توانند استفاده کنند

این نکته را باید بدانید که در کل قیمت هایفو صورت و گردن از هزینه جراحی لیفت صورت و گردن بسیار کم‌تر است. فاکتورهای در  آن دخیل هستند عبارتند از ناحیه‌ای پوست که تحت درمان است، وضعیت و واکنش پوست فرد و تعداد جلساتی که هر فرد نیاز دارد.

نواحی مختلفی در بدن می‌توانند تحت تاثیر هایفوتراپی قرار گیرند. نواحی مختلف در انجام هایفو می‌تواند روی هزینه هایفو تاثیر داشته باشد. بری مثال لیفتینگ ابرو هزینه متفاوتی نسبت به صورت دارد.

هایفوتراپی روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که از امواج فراصوت استفاده می‌کند. از این روش غیرتهاجمی می‌توان برای سفت کردن پوست، لیفت صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک پوست استفاده کرد. ایمنی بالا، عوارض کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی سبب شده که به یکی از پرصرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شود.

 

یکی از همیشگی‌ترین سوال‌ها در مورد روش‌های درمانی زیباسازی، هزینه‌های آن‌ها است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در مورد هزینه هایفوتراپی و عوامل موثر بر آن برای شما بنویسیم.

هزینه هایفوتراپی تا حد زیادی به دستگاه استفاده شده بستگی دارد. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج هستند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، «شات» می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از اتمام شات‌ها باید تعویض شوند.

 

 

برای هایفوتراپی بخش‌های مختلف بدن و صورت باید از کارتریج‌های متفاوتی استفاده کرد. دستگاه هایفوتراپی کلینیک خانه سفید از ۷ نوع کارتریج مختلف استفاده می‌کند؛ ۵ کارتریج اختصاصی برای صورت و ۲ کارتریج برای بدن. تنوع کارتریج‌ها به ما این امکان را می‌دهند تا بتوانیم از تکنولوژی هایفو حداکثر استفاده را بکنیم.

ابزار و وسایل هایفوتراپی شامل دستگاه هایفو، وسایل یک بار مصرف و …

پروتکل یا دستورالعمل‌های اجرایی شامل قوانینی برای اجرای هایفوتراپی به جهت ارتقای ایمنی و اثربخشی درمان

اعتبار مرکز هایفوتراپی و دانش و تجربه‌ی تیم درمانی شامل بهره‌گیری از بهترین پزشکان و تیم درمانی

ویژگی‌های شخصی متقاضی هایفوتراپی شامل میزان افتادگی پوست، سن متقاضی و عوامل دیگر

یکی از مهم‌ترین وظایف پزشک متخصص این است که کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی را شناسایی کند. او باید شرایط سلامت عمومی، افتادگی پوست و عوامل دیگری که بر میزان اثربخشی این روش درمانی موثرند را بررسی و نتایج را پیش‌بینی کند.

پزشکانی که در بهترین کلینیک هایفوتراپی کار می‌کنند، برای درمان از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که خودشان ابداع کرده‌اند. این تکنیک‌ها منحصر به آن پزشک بوده و حاصل سال‌ها تحقیق و تجربه‌ی استفاده از روش هایفوتراپی هستند همانطور که گفتیم، تمامی دستگاه‌های هایفوتراپی دارای کارتریج‌هایی با تعداد شات‌های محدود هستند. یعنی بعد از شلیک تعداد مشخصی پرتوی صوتی، عمر کارتریج به پایان می‌رسد و باید تعویض شود. کاتریج‌ها فقط یکی از لوازم یکبار مصرف هایفوتراپی هستند و تعداد زیادی از لوازم مصرفی باید مدام تعویض شوند.

گروه پزشکی دکتر زمانی با 18 سال سابقه در امر زیبایی ، ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی پوست، مو و جراحی‌های زیبایی می‌باشد. در مجموعه دکتر زمانی تزریق چربی انواع فیلر، کلاژن و بوتاکس مورد تایید وزارت بهداشت و درمان انجام می پذیرد. همچنین خدمات مراقبت های پوست و مو از قبیل پاکسازی، جوانسازی و مزوتراپی مو و پوست نیز انجام می‌گیرد.

شعبه۱:تهران،‌زعفرانیه

☎️09120600631

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *