درباره ما

وظایف پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل در واقع حضور یک فرشته مهربان برای مراقبت از بیمار در منزل شخصی را تداعی می‌کند. ممکن است برای هر کدام از ما پیش آمده باشد که خودمان و یا عزیزانمان درگیر بیماری‌هایی شده باشیم که نیاز به مراقبت و پرستاری در بیمارستان و یا خانه داشته باشیم. در این حالت استخدام پرستار بیمار که تخصص کافی در زمینه بیماری داشته باشد و بتواند در پروسه درمان بیماری در منزل به بیمار کمک کند بسیار پر اهمیت و ضروری جلوه می کند. گاها ما به دلیل شلوغی و آلودگی بسیار محیط بیمارستانی ترجیح می‌دهیم تا شرایط مناسب برای درمان بیمار در منزل شخصی خودش و در آرامش کامل ایجاد شود. مرکز خدمات پرستار آنلاین یک مرکز دارای مجوز رسمی بوده که طی 20 سال سابقه درخشان خود به مشتریان با افتخار خدمت اعزام پرستار بیمار در منزل را بصورت حرفه ای ارائه کرده است.

 

 

وظایف پرستار بیمار در منزل

همانطور که از نام آن مشخص است، وظایف پرستار بیمار در منزل مراقبت و نگهداری از بیمار در خانه خود می باشد. البته گاها خانواده ها برای مراقبت بهتر از بیمار خود در بیمارستان و یا خانه سالمندان و یا سایر موسسات نیز پرستار بیمار استخدام می‌کنند. اما بطور کلی پرستاری که قرار است از بیمار مراقبت کند حتما باید تخصص و تجربه کافی در زمینه بیماری مربوطه را داشته باشد. علاوه بر این اکثر پرستاران بیمار مدرک بهیاری و یا پرستاری دارند. دادن دارو به بیمار طبق تجویز پزشک معالج، بررسی وضعیت بیمار مثل چکاپ زمانبندی شده فشار خون، تعویض پانسمان، تزریقات، انجام فیزیوتراپی در منزل و … همه از مواردی است که برستار حرفه ای و با تجربه در حین انجام خدمت بصورت کلی برای بیمار انجام می‌دهد. البته در موارد خاص مثل موارد زیر ممکن است پرستار وظایف تخصصی تری نیز داشته باشد:

 

  • پرستاری از بیماران جراحی شده و در بستر
  • پرستاری از بیماران سرطانی 
  • پرستاری از بیماران اعصاب و روان 
  • پرستاری از بیماران جراحی شده 
  • پرستاری از بیماران ICU، CCU،CVA،CP، MS 

گاها ممکن است بیمار یک کودک و یا سالمند باشد که در این حالت پرستار سالمند متخصص و آشنا به بیماری و یا یک پرستار کودک آشنا با موضوعات و بیمارهای کودکان به منزل شما اعزام خواهد شد.

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.